Mas-Deha, Canon – Oce birleşmesi ile daha güçlü

Home/Sektörden Haberler/Mas-Deha, Canon – Oce birleşmesi ile daha güçlü

Mas-Deha, Canon – Oce birleşmesi ile daha güçlü

 

Oce’nin katılımı ile birlikte Canon makine ve iş çözümlerinde daha da güçlenerek ürün portföyünü oldukça genişletti. Satış Müdürü Aykut Aydoğan, “Baskı sektöründe ürün çeşitliliği ile kullanıcı ve ihtiyaç sahiplerinin makine ve çözüm çeşitliliğini arttırarak ürünlerle son derece uyumlu çalışan sonlandırma üniteleri ve yazılım çözümleri açısından Canon neredeyse rakipsiz hale geldi” diyor.

Bu değişimlerle birlikte ülkemizde Canon markalarını en güçlü ve yaygın yapılanması ile başarılı şekilde temsil eden Mas-Deha Ltd. Şti. bu gelişmeleri yakından takip ederek satış, servis ve müşteri hizmetleri birimlerini güçlendirerek müşterilerine hızlı, kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla veriyor.

Mas-Deha’nın yılın son çeyreğine geldiğimiz bu günlerde Canon birleşmesinden doğan gücü ile baskı sektöründeki matbaalar, reklamcılar, ajanslar ve dijital baskıcılar için yeni geliştirdiği başarılı ürünlerini ve kampanyalarını satış müdürü Aykut Aydoğan şöyle açıklıyor.

“Daha önce kendini kanıtlamış ve siyah – beyaz baskıda başarılı satış grafiği çizen Canon İmageRUNNER ADVANCE 8205, 8295, 8285 yenilenen bu modelleri ile daha da güçlenmiş olup uygun fiyatları ile kullanıcılarına avantaj sağlayacaktır.

Renkli makinelerde ise çözümlerimiz baskı sektörünün büyük ölçüde açığını kapatacak. Canon imageRUNNER ADVANCE C7260, 7270, 7280 II. jenerasyon yeni ürünümüz yüksek baskı kalitesi, renk sadakati ,kuşe kağıtlardaki üstün performansı, rakipsiz kampanyalı fiyatları ve Mas-Deha servis güvencesi ile tartışmasız baskı sektöründeki iyi baskı uygun fiyat arayışına son verecek olan ürünlerimizdir.

Canon imagePRESS C6010 yenilenen ve ilave özellikleri ile renkli üretim makinesi olarak tavsiye ettiğimiz kulvarında baskı kalitesi ile fayda ve fiyat karşılaştırmasında rakipsiz olma özelliğini sürdürüyor. Oce VarioPrint ise siyah beyaz üretimde üstün başarısını kanıtlamış, olağanüstü baskı kalitesi, Gemini teknolojisi ile tek geçişte ön arka aynı anda baskı yapan, kısa sürede çok yüksek adette kitap, dergi, kullanma kılavuzu gibi yayınları hatasız üreten modelimiz olup zaman ve baskı maliyetlerini en aza indirmektedir.

Oce Arizona bizim iç mekan Canon imagePROGRAPH serisi ürünlerimizi tamamlıyor. Rulo ve flad-bed beraber çalışabilen, sert zeminli dahil neredeyse hiç malzeme seçmeden 5 cm kalınlığa kadar UV mürekkep ile iç mekan kalitesinde baskılar yapabiliyor. Son çıkan modellerimizde ilave olarak şeffaf, beyaz mürekkep ve daha birçok yeni kreatif özelliği ve çevre dostu olması ile öne çıkan Oce Arizona dijital baskı makinemizi ilgili ve ihtiyaç sahiplerinin hizmetine sunmaktayız.”

2017-04-14T14:58:21+00:00 Categories: Sektörden Haberler|0 Comments
SQL requests:99. Generation time:2,944 sec. Memory consumption:22.29 mb
Warning: file_put_contents(/home/masdehacomtr/public_html/wp-content/cache/comet-cache/htmlc/public/www-mas-deha-com-tr/c/e/6/8/1/54adc3e7e1ee83e51b08ac1ecf537a8c-compressor-part.css.5a68590676a662.85646331.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/masdehacomtr/public_html/wp-content/plugins/comet-cache-pro/src/vendor/websharks/html-compressor/src/includes/classes/Core.php on line 784

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 344837 bytes written, possibly out of free disk space in /home/masdehacomtr/public_html/wp-content/plugins/comet-cache-pro/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 452

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/mas-deha-canon-oce-birlesmesi-ile-daha-guclu/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/masdehacomtr/public_html/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/masdehacomtr/public_html/wp-content/plugins/comet-cache-pro/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:457 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Pro\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/functions.php(3720): ob_end_flush() #2 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(298): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/load.php(677): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} in /home/masdehacomtr/public_html/wp-content/plugins/comet-cache-pro/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 457