Canon i-SENSYS FAX-L410

Home/Ofis Yazıcıları/Faks Cihazları/Canon i-SENSYS FAX-L410

Canon i-SENSYS FAX-L410

Çift taraflı ADF özelliğine sahip sektörün en hızlı lazer faks makinesi, zorlu günlük kullanım için idealdir

Bu sağlam, kompakt Super G3 lazer faks makinesi; geniş LCD ekranı, hızlı performansı ve otomatik çift taraflı ADF özelliğiyle, her işletmede günlük kullanım için idealdir.

  • Sağlam, kompakt Super G3 faks makinesi
  • Geniş 512-sayfalık* bellek
  • 39 tek tuşlu ve 200 kodlu hızlı aramayla hızlı faks gönderme
  • Otomatik çift taraflı yazdırma, kopyalama ve faks gönderme
  • Hızlı kopyalama ve lazer yazdırma hızı: 25 sayfa/dakika
  • Yüksek düzeyde enerji verimliliği

Açıklama

Hızlı faks

Sağlam tasarımı, bu yüksek hızlı lazer faks, yazıcı ve fotokopi makinesini meşgul bir ofisin günlük taleplerini karşılamak için mükemmel bir hale getirir. Üretkenlik, faks makinesinin belgeleri çok kısa sürede almasıyla artırılır. Çeşitli fakslar hat engellenmeden hızlı bir şekilde alınarak daha da fazla zamandan tasarruf edilir; üstelik, hızlı iletim telefon maliyetlerini önemli ölçüde düşürür.

Daha üretken, sorunsuz faks gönderme

Dorado, 512 sayfalık* belleğinde faksları saklayacağı için faksınızın alınıp alınmayacağı, siz ofis dışındayken kağıdın veya tonerin bitip bitmeyeceği gibi konularda endişelenmenize gerek kalmaz. Size daha fazla kolaylık sağlaması için, faksları daha sonra göndermek üzere belleğe tarayabilirsiniz. Çift Erişim, gelen fakslar alınırken, aynı zamanda bunun da yapılabileceği anlamına gelir. Canon’un benzersiz Ultra Yüksek Kaliteli 256 gri tonlamalı görüntüleme teknolojisi, şemaların veya fotoğrafların metinle birleştiği fakslarda bile daha net ayrıntıların görülebilmesini sağlar.

Daha fazla verimlilik

Dorado; sezgisel, geniş LCD ekranıyla kullanılabilirliği basitleştirir. Faks gönderme, düzenli olarak kullanılan numaraları kaydederek bunların her defasında yeniden çevrilmesine gerek bırakmayan 39 tek tuşlu ve 200 kodlu hızlı aramayla daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. 250 sayfalık kağıt kapasitesi, kasetin yeniden doldurulması için harcanan süreyi en aza indirir. Standart olarak sağlanan bir ahizeyle, aynı hattan sesli aramaları almak ve faksları manuel olarak göndermek mümkündür. Bu, önce faksı alacak makinenin kullanıcısını aramanızın gerektiği durumlarda yararlı olur.

Daha az kağıt kullanın ve harcanan zamanı azaltın

Otomatik çift taraflı yazdırma, kağıt kullanımını azaltarak paradan tasarruf sağlar. Çift Taraflı Otomatik Belge Besleyici (DADF), iki taraflı belgelerin bir işlemde taranmasının yanı sıra bu belgelerin kopyalanmasını ve faks ile gönderilmesini de kolaylaştırır.

Hızlı lazer baskı

25 sayfa/dakika olan hızlı kopyalama ve lazer yazdırma hızıyla Dorado’yu, çalışma grubunuz için bir ek lazer yazıcı olarak kullanın. Uyku modundan Hızlı İlk Baskı, bekleme modundan geçişte ısınma süresi olmayacağı anlamına geldiğinden, yazdırma işlemleri, kopyalamalar veya faksları alma için beklemeniz de gerekmez.

Yüksek düzeyde enerji verimliliği

Dorado’nun sürdürülebilirlik özellikleriyle enerji ve maliyetten tasarruf edin. Energy Star® onaylıdır ve uyku modunda yalnızca 1,4 Watt tüketir. Bakım gereksinimini azaltmak ve güvenilirliği artırmak için toner, tambur ve temizleme ünitelerini bir araya toplayan Hepsi-Bir-Arada kartuşlar, sarf malzemelerini en aza indirir ve kolayca geri dönüştürülebilir.

Ek bilgi

Ebat

A4

Baskı Hızı (Sayfa/Dk)

25

SQL requests:150. Generation time:3,262 sec. Memory consumption:25.05 mb
Warning: file_put_contents(/home/masdehacomtr/public_html/wp-content/cache/comet-cache/htmlc/public/www-mas-deha-com-tr/0/8/2/7/9/e61975879f7aeb1aece7a6e3bd04b96e-compressor-part.css.5a68582ebbb845.67952301.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/masdehacomtr/public_html/wp-content/plugins/comet-cache-pro/src/vendor/websharks/html-compressor/src/includes/classes/Core.php on line 784

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 365404 bytes written, possibly out of free disk space in /home/masdehacomtr/public_html/wp-content/plugins/comet-cache-pro/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 452

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/canon/profesyonel-is-yazicilari/faks-cihazlari/canon-i-sensys-fax-l410/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/masdehacomtr/public_html/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/masdehacomtr/public_html/wp-content/plugins/comet-cache-pro/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:457 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Pro\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/functions.php(3720): ob_end_flush() #2 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(298): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/load.php(677): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdow in /home/masdehacomtr/public_html/wp-content/plugins/comet-cache-pro/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 457