Canon imageRUNNER C1225

Canon imageRUNNER C1225

İş belgelerini yönetebilmeniz için kompakt ve zengin özelliklere sahip A4 renkli çok işlevli cihaz.

imageRUNNER C1225 maliyeti düşük tutmak isteyen bireyler ve küçük çalışma grupları için “kullanıma hazır” hızlı ve verimli belge yönetimi sağlayan, zengin özelliklere sahip A4 renkli çok işlevli cihazdır. Model sadece seçili bölgelerde bulunur[1].

 • Otomatik çift taraflı baskı, fotokopi, renkli tarama ve gönderme
 • Dakikada 25 sayfaya kadar renkli ve siyah beyaz çıktı
 • 1.100 yaprağa kadar kağıt kapasitesi
 • 8,9 cm dokunmatik ve kaydırılabilir renkli LCD ekran
 • Mobil baskı ve tarama desteğiyle ağ için hazır
 • Gelişmiş bölgesel dil desteği[2]
 • Kullanıma hazır, takılması ve değiştirilmesi kolay sarf malzemeleri
 • Kutunun içinden çıkan standart toner 12 aya kadar renkli baskı yapar[3]
 • Düşük enerji tüketimi

Açıklama

 • Verimli ve esnek

  imageRUNNER C1225 verimli ve renkli A4 çok işlevli bir cihazdır ve dakikada 25 sayfaya kadar yüksek kaliteli renkli çıktı almayı sağlar. Yeni 8,9 cm renkli dokunmatik ve kaydırılabilir kullanıcı arabirimi kullanıcı dostudur ve kolay kullanım sağlar. Apple AirPrint™, Mopria yazdırma gibi esnek mobil yazdırma ve tarama özellikleri yanında, diğer mobil yazdırma ve tarama uygulamaları, mobil çalışma verimliliğini artırır. Kullanıcılar kolayca tarama yapıp belgeleri, e-posta ve paylaşılan klasör gibi çeşitli hedeflere doğrudan gönderebilir.

  Profesyonel ve uygun maliyetli

  imageRUNNER C1225, maliyetin ön planda tutulduğu ortamlar için bir A4 çözümüdür. Kutudan çıkan eksiksiz toner kartuşları, cihazı hemen kullanabilmenizi sağlar. Otomatik çift taraflı baskı, fotokopi ve tarama işlevleriyle kağıt tüketimini azaltır. Canon’un V² renkli (Canlı ve Zengin) görüntüleme teknolojisini kullanarak belgelerinizin etkileyici ve dikkat çekici olmasını sağlar.

  İç rahatlığı ve kontrol

  Kullanıcı arabiriminden ulaşılabilen kurulum kılavuzu ile kullanıcılar cihazı hızlı ve kolayca kurup kullanıma hazır hale getirebilir. Tonerle birlikte gelen “kullanıma hazır” cihaz kullanıcıların kullanıma başlamaları için ihtiyaçları olan her şeyi sunar. İhtiyacınız olduğunda sarf malzemelerini satın alabilirsiniz veya imageRUNNER C1225 temel baskı hizmetleriyle entegre olarak otomatik sayaç toplama ve uzaktan tanılama hizmeti sunar.

  Çeşitli ofis ortamlarına uygundur

  Kompakt tasarımı sayesinde, imageRUNNER C1225 alan kullanımının önemli olduğu çeşitli ofis ortamlarına sorunsuzca uyar ve opsiyonel kaset besleme birimi ile masaüstü veya zemin standı olarak her büyüklükteki organizasyondaki küçük çalışma grupları için uygundur. İşlev menüleri, baskı sürücüleri ve etiketleri için gelişmiş dil desteği, kullanıcılara cihazı kendi dillerinde kullanma şansı verir

  [2].

Ek bilgi

Ebat

A4

Baskı Hızı (Sayfa/Dk)

25

Tür

Renkli Yazıcı

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.