Canon imageRUNNER ADVANCE C5540i

Canon imageRUNNER ADVANCE C5540i

Bu akıllı ve kullanıcı dostu renkli A3 çok işlevli cihaz, yüksek kaliteli renk aktarımı sağlar ve belge iş akışlarını düzenler. Her türlü çalışma ortamına sorunsuz bir şekilde entegre olan bu cihazın güvenlik ve maliyet kontrolü özellikleri, yoğun çalışan iş grupları için gerçek değer sağlar.

  • Dakikada 40 sayfa renkli ve siyah beyaz çıktı
  • Özelleştirilebilir, 25,6 cm (10,1 inç), renkli, WVGA, akıllı telefon ekranına benzer dokunmatik ekran
  • Baskı, fotokopi, tarama, gönderme, depolama ve opsiyonel faks işlevi
  • UFRII, PCL ve Adobe PS3 baskısı
  • 6350 yaprağa kadar kağıt kapasitesi
  • Etkileyici şirket içi yayın ve sonlandırma özellikleri
  • Akıllı belge yakalama ve yönetim süreçleri
  • Gelişmiş güvenlik özellikleri
  • Kolay cihaz ve filo yönetimi
  • Sınıfında lider enerji verimliliği

Açıklama

Son derece üretken

Belge iş akışlarını hızlandırın

Akıllı telefonlara benzeyen kullanılabilirliğe sahip geniş ve duyarlı bir dokunmatik ekranlı sezgisel kullanıcı ara birimi. Zahmetsiz ve hızlı tarama, kağıt esaslı belgeleri kolaylıkla tarar.

Gelişmiş kişiselleştirme, her kullanıcının iş akışı ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış eşsiz, kişisel bir deneyim sağlar.Canon’un MEAP platformu, bir dizi güçlü belge, tarama ve çıkış yönetimi çözümü ile entegre olarak süreç optimizasyonu sağlar. Mobil ve esnek çalışma tarzları için ölçeklenebilir destek,çalışanların hareket halindeyken bile belgeleri taramalarına yada yazdırmalarına ve belirli bulut uygulamalarına erişmelerine olanak verir.150 taneye kadar orijinal belge alabilen bir tek-geçişli çift yönlü belge besleyici* yoluyla belgeleri tarayın ve Aranabilir PDF, Microsoft® Word ve Microsoft® PowerPoint dosyalarına dönüştürün.Hareket sensörü teknolojisi, cihazı uyku modundan çıkarır. Tarama sırasında boş sayfaları otomatik olarak çıkarır. Kullanıcılar, profesyonel görünümlü kitapçıkları ve sonlandırılmış belgeleri otomatik olarak oluşturabilir. Kullanışlı İstek-üzerine-zımbalama işlevi.

Maliyetleri kontrol edin

Toplam baskı maliyetini azaltmak için tasarlanmış teknoloji.Baskı politikaları uygulayın, çıktıları izleyin ve kullanımı kullanıcıya göre kısıtlayın.uniFLOW gibi çıkış yönetimi çözümleri ile sıkı entegrasyon.

Uzaktan tanılama ve yardım, durma zamanlarını ve sorunların çözülmesi için BT tarafından harcanan zamanı en aza indirerek maliyetleri azaltmaya yardımcı olur. Uzaktan ve merkezi filo yönetimi, cihazların ve filolarınBT yönetimini basitleştirir. Maliyet geri kazanımı ve bozuk parayla çalışma entegrasyonu için seçenekler.

Gizli bilgileri güvenceye alın

Ödül kazanan, akıllı kullanıcı kimlik doğrulaması ile, kullanıcı üretkenliğini ya da kolaylığını etkilemeden cihaza kimlerin erişimi olduğunu kontrol edin.Bir dizi standart ve opsiyonel belge güvenliği özelliği ile hassas bilgilerin izinsiz olarak dağıtılmasını önleyin. IPsec, port filtreleme özellikleri ve SSL teknolojisi ile ağınızın genelinde bilgi gizliliği ve güvenliği sağlayın.Güvenli Baskı ve Mailbox (Posta Kutusu), belge gizliliği sağlar.Yetkisiz kullanımı önlemek için işlevleri kullanıcılara göre devre dışı bırakma olanağı. Sektördeki ilk Veri Kaybı Önleme (Data Loss Prevention) özelliği ve uniFLOW yoluyla baskı, fotokopi, tarama ve faksların denetimi.

Cihazları etkin bir biçimde yönetin

Cihazları önceden yapılandırarak kurulumu kolaylaştırın. Birden fazla cihazda ayarları senkronize

ederek basitleştirilmiş filo yönetimi. Canon’un cihaz yönetimi araçları cihazları yükseltmek, cihaz durumunu ve sarf malzemelerini kontrol etmek, cihazları uzaktan kapatmak, sayaç değerlerini almak, ayrıca adres defterlerini ve yazıcı sürücülerini yönetmek için size filonuzun tamamında merkezi bir kontrol noktası sağlar. Sorunsuz entegrasyon için PCL ve Adobe PostScript gibi endüstri ağ standartlarını destekler. Ağ üzerindeki diğer imageRUNNER ADVANCE cihazlar ile kaynakları ve işlevleri paylaşır. Bulutta bulunan iş uygulamaları ve dış sistemler ile işbirliği yapar.Uzaktan tanılama, koruyucu bakıma olanak verir.

Güvenilir sonuçlar

Canon’un imzası niteliğindeki güvenilirliği ve sistem teknolojileri, yoğun departmanların gereksinimlerini karşılamak için yüksek kaliteli çıktılar sağlar.En yeni görüntüleme teknolojileri ve toner, tutarlı bir şekilde 1200 dpi çözünürlüğe sahip çarpıcı görüntülere olanak verir. Malzemelerin ikmal edilmesine yardımcı olmaya yönelik durum bildirimleri ve sezgisel kullanıcı bakım videoları ile maksimum çalışma süresi sağlamak üzere tasarlanmıştır.V2 (Vivid & Vibrant – Canlı ve Parlak) görüntüleme teknolojisi, belgelerin her seferinde etkileyici ve diğerlerinden farklı olmasını sağlar. Yüksek hacimlerde bile, çok çeşitli kağıtlar üzerinde tutarlı bir şekilde olağanüstü kaliteli renkli çıktılar sağlar.6350 sayfalık toplam kağıt kapasitesi durma süresini azaltır.

Çevreye karşı sorumlu

Kaynaştırma teknolojileri, CS toner ve yenilikçi uyku modu özellikleri, toplam enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olur. Varsayılan 2-taraflı baskı, güvenli baskı ve baskı işlerini bekletme özelliği ile atıkları en aza indirin, baskı işlerine ön-izleme uygulayın ve baskı ayarlarını cihazda değiştirin, böylece ilk baskıda istenen sonuçları elde edin. Geri dönüştürülmüş malzemelerin ve biyo-esaslı plastiklerin kullanımı ile sürdürülebilir tasarıma sahiptir ve çevresel etkinin en aza indirilmesine odaklanır. ENERGY STAR® sertifikalı. Zımba teli kullanmayan Eko zımba ile atıkları azaltın. Uyku modunda 0,8 W kadar az enerji tüketir. Sınıfında Lider Elektrik Tüketimi (TEC*)değerleri.Sıkı gereklilikleri olan Blue Angel Ödülü için uygundur.

 

Ek bilgi

Baskı Hızı (Sayfa/Dk)

40

Ebat

A3 / A4

Tür

Renkli Yazıcı

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.