Canon imageRUNNER ADVANCE C350i

Canon imageRUNNER ADVANCE C350i

Kompakt ve üretken renkli çıktı

Bu kompakt renkli A4 imageRUNNER ADVANCE, standlı veya masaüstü cihazı olarak kullanılabilir. Kaliteli renk aktarımı sağlaması ve bilgileri güvende tutmasından dolayı küçük çalışma grupları için idealdir

  • Dakikada 35 sayfa renkli ve siyah beyaz çıktı
  • Özelleştirilebilir 17,8 cm eğilebilen renkli WVGA dokunmatik ekran
  • 2300 yaprağa kadar kağıt kapasitesi
  • Güçlü yakalama, maliyet kontrolü ve entegrasyon
  • Gelişmiş güvenlik seçenekleri
  • Kolayca değiştirilebilen sarf malzemeleri
  • Düşük enerji tüketimi

Açıklama

Verimli çıktı ve yakalama

Kullanılabilir opsiyonel kasetleri sayesinde masaüstü veya zemin standı ortamlarına kurulabilen, bu yüzden tüm boyutlarda çalışma grupları için ideal olan imageRUNNER ADVANCE (iR-ADV) C350i dayanıklı bir renkli A4 cihazıdır. Büyük, renkli dokunmatik ekran, sezgisel menüler ve akıllı kullanıcı kimliği doğrulama işlevi eşsiz bir kişileştirilmiş deneyim ve basit kullanım sağlar. Hızlı renkli tarama ve çeşitli formatlara dönüştürme özellikleri sayesinde belge yakalama artık zahmetsiz. Hareket halindeki çalışanlar, mobil cihazlarıyla¹ kolayca yazdırma veya tarama işlemleri gerçekleştirebilirken; kullanıcılar da profesyonel zımbalı belgeler oluşturabilir. Bu cihaz, birçok güçlü çıktı ve bilgi yönetim yazılımıyla sıkıca entegre olarak akıllı MEAP ve MEAP web uygulama platformu sayesinde belge işlemlerinizi optimize eder.

Bilgileri güvende tutun, maliyetleri kontrol edin

Ödüllü² akıllı kullanıcı kimliği doğrulama işlevi raporları takip etme aracılığıyla görünürlük sağlarken kullanıcı erişimi ve haklarının kontrol edilmesini sağlar.

Cihaz, ağ ve belge güvenliği için en üst düzey güvenlik standartlarıyla uyumluluk sağlayan çeşitli standart ve opsiyonel özellikler mevcuttur. Güvenli baskı ve yapılan işlerin Sabit Disk Sürücü üzerinde güvenli şekilde silinmesi bilgilerinizin korunmasına yardım eder. uniFLOW seçeneği, sırasıyla baskı işi yeniden yönlendirme ve Veri Kaybı Önleme ile daha fazla verimlilik ve güvenlik sunar.

Verimli entegrasyon ve yönetim

Ağlar ve kurumsal çözümlerle sorunsuz entegrasyon, diğer cihazlarla kaynak paylaşımı ve Bulut hizmetlerine bağlanma yeteneği, belgeleriniz üzerinde çalışıp esnek bir şekilde belgelerinizi paylaşabilmenizi sağlar.

Cihaz yönetimi araçları, ayrı veya geniş bir filonun bir parçası olarak cihazınızı yapılandırabilmenizi, yönetebilmenizi ve yükseltebilmenizi; bunların yanı sıra, önleyici ve verimli bakım için izleyebilmenizi, raporlayabilmenizi ve tanılayabilmenizi sağlar. iR-ADV C350i’nin az bakım gerektiren tasarımı, kolayca değiştirilebilen sarf malzemeleri sayesinde arıza sürelerini kısaltır.

Çevreye karşı duyarlı

ENERGY STAR® onaylı bu cihaz, sınıfında lider TEC* puanlaması sunarak uyku modunda sadece 1 W veya daha az tüketim yapar. Ayrıca biyoplastikler ve geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak üretilen iR-ADV C350i en önemli ve en katı çevre yönetmeliklerinin gerektirdiği standartların çok daha ilerisindedir.

Ek bilgi

Ebat

A4

Baskı Hızı (Sayfa/Dk)

35

Tür

Renkli Yazıcı

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

SQL requests:160. Generation time:3,719 sec. Memory consumption:25.08 mb
Warning: file_put_contents(/home/masdehacomtr/public_html/wp-content/cache/comet-cache/htmlc/public/www-mas-deha-com-tr/0/8/2/7/9/e61975879f7aeb1aece7a6e3bd04b96e-compressor-part.css.5a68597ab57475.16086703.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/masdehacomtr/public_html/wp-content/plugins/comet-cache-pro/src/vendor/websharks/html-compressor/src/includes/classes/Core.php on line 784

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 369625 bytes written, possibly out of free disk space in /home/masdehacomtr/public_html/wp-content/plugins/comet-cache-pro/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 452

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/canon/profesyonel-is-yazicilari/cok-fonksiyonlu-ofis-yazicilari/canon-imagerunner-advance-c350i/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/masdehacomtr/public_html/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/masdehacomtr/public_html/wp-content/plugins/comet-cache-pro/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:457 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Pro\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/functions.php(3720): ob_end_flush() #2 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(298): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/load.php(677): do_action('shutdown') #6 [in in /home/masdehacomtr/public_html/wp-content/plugins/comet-cache-pro/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 457