HAKKIMIZDA

Home/HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA 2017-04-18T20:57:30+00:00

Mas-Deha

İşinizin daha verimli olması için doğru bileşenleri bulmak, en son teknoloji donanım çözümlerinden daha fazlasını gerektirir.
Karşılaştığımız sorunları çözmek ve işimizi daha etkin ve kolay hale getirebilmek için donanım, yazılım, servis ve uzmanlığın doğru bir şekilde bileşimi gereklidir.
MAS-DEHA’ nın uzman kadrosu ile kurumunuza sunulan iş çözümlerinde, son teknoloji ürünlerin işlevselliğini, yıllar boyu kazanılmış tecrübenin avantajını ve işinizi geliştirmek için tüm imkanlarını kullanan bir iş ortağının güvenini hissedersiniz. Çözümlerimizde, verimliliği ve etkinliği artırırken maliyetlerinizi en aza indirmek olmazsa olmaz prensibimizdir.
Bu benzersiz anlayış sayesinde MAS-DEHA Canon ürünleri ile gerek ofis, gerekse profesyonel ölçekteki işlemlerinizi düzene koyar, iş akış verimliliğinizi maksimum düzeye ulaştırır ve personelinizin verimliliğini arttırır. Siz ana işinize odaklanırken; diğer doküman ve bilgi yönetimi ile ilgili hayati işlemleriniz de en basit ve sade hali ile kontrolünüz altında olur.
MAS-DEHA, siz işinizi doğru bir şekilde yaparken, ofisinizde bilgi ve doküman yönetimi ile ilgili size doğru çözümleri sunmayı kendisine prensip olarak edinmiş çözüm ortağınızdır.

Kurulduğu zamandan bu yana Canon’ un, Türkiye’ deki en stratejik çözüm ortaklarından birisi olan MAS-DEHA hisselerinin %100’ ü ; 2017 yılı başı itibarı ile Canon Eurasia tarafından satın alınmış ve böylece MAS-DEHA ismine, “A Canon Company (Bir Canon Firması)” ünvanını ekleyerek, yoluna çok daha güçlü bir şekilde ve büyüyerek devam etme imkanı bulmuştur

Hakkımızda

Üstlendiğimiz iş ve projelerin müşterilerimize en yüksek değer ya da memnuniyet sağlamasını gerçekleştirmek için, en yeni ve en mükemmel teknolojileri kullanmak. ‘Farklı beklentilere farklı çözümler’ yaklaşımıyla müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak.
Aktif olduğumuz bölge içerisinde, sunduğumuz Büro Makineleri otomasyon hizmetlerinde sektöre yön veren, saygın, güvenilir ve etkin kuruluş olarak; en zor projelerde, en gelişmiş teknolojilerle çalışmak, zor bölge ve koşullarda çalışmanın uzmanı olmak, çalışma yöntemlerimizi, teknolojimizi, verimlilik ve performansımızı sürekli geliştirmek, hizmetlerimizde farklılaşmak ve rekabet gücümüzü arttırmak için yenilikleri kullanmak.
Sunduğumuz ofis ürünleriyle insanların yaşamını kolaylaştırmak, ürünlerimizin kalitesini ve üstün hizmet anlayışını müşterilerimize en etkin biçimde sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak.

Müşteri Memnuniyeti Anketimizi Doldurmak İçin Lütfen Tıklayın

MAS Ofis Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti, 1998 yılında Ankara’da, ofis ürünlerinin satışını yapmak düşüncesi ile kurulup teknik servis ve sarf malzeme ve yedek parça satış birimlerini de organizasyonuna dâhil ederek firma yapısını tamamlamıştır. Kurulduktan sonra kısa bir süre içinde Canon iş çözümleri ürünlerini satmaya başlamış, hizmet kalitesini ve makine parkını büyüterek kendi çalışma bölgesinde söz sahibi olmuştur. Bu referans ile, Batı Karadeniz ve Ankara çevresindeki illere de hizmet kalitesini taşımayı başarmıştır. Mas Ofis Ltd. Şti. alanındaki hızlı büyümesine paralel olarak; Ankara’da aynı markayı temsil eden Deha firması ile 2002 senesinde güçlerini birleştirerek Mas-Deha Ltd. Şti. ni kurmuştur. Bu gelişmeler sonrasında Canon’ un ürün yelpazesi içinde önemli yer tutan profesyonel cihazlar grubu ile geniş formatlı baskı yapan plotter cihazlarını da portföyüne katarak müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

Makine parkının büyümesi ile birlikte, kadrosunun da genişlemesi sonucunda 2007 yılında MAS-DEHA halen kullandığı Balgat – Ankara’ daki kendi binasına taşınmıştır. Mas-Deha Ltd. Şti. hedeflediği kalite ve müşteri memnuniyeti çıtasını hep yüksekte tutarak; büyümesini adım adım ve sadece Canon ürünleri üzerine çalışan, marka olma hedeflerinden taviz vermeden yoluna devam eden bir firma olmuştur. 2010 yılında satış ve servis ağını daha da genişleterek Antalya ve Kayseri şehir merkezleri başta olmak üzere, bu illerin çevresindeki illere de daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek amacı ile yeni bölge ofislerini faaliyete geçirmiştir. MAS-DEHA işini sürekli geliştirirken, Türkiye’de Canon bayi ağı içerisinde en çok satış adedi ve ciroya sahip Mas-Deha, 2013 yılında Ataşehir’ de İstanbul ofisini de açarak büyümesine devam ederken İstanbul’da da, diğer bölgelerinde ulaştığı aynı hedefleri yakalamak, hatta geçmek üzere faaliyetlerine devam etmektedir.

Tasarım ve Reklam dünyasına ilk olarak lazer dijital baskı makineleri ile hizmet veren MAS-DEHA daha sonraki yıllarda Canon imagePROGRAPH serisi yüksek baskı kalitesi veren geniş format iç mekan makinelerini de sektörün kullanıcılarının hizmetine sunmuştur.

MAS-DEHA’ nın temsil ettiği markalar, AR-GE ye ayırdıkları bütçeler açısından dünyada yenilik ve gelişmeye en çok önem veren ve yatırım yapan markalardır. Temsil edilen her iki markanın cihazları ve çözümleri adetsel olarak dünyada en çok tercih edilen sistemlerdir.

 

Kapasitemiz

0
Personel
0
Ofis
0
Müşteri

Son 3 Yılda Ne Kadar Büyüdük

Satışlarımız 81%
Teknik Ekibimiz 71%

SQL requests:143. Generation time:2,607 sec. Memory consumption:22.56 mb
Warning: file_put_contents(/home/masdehacomtr/public_html/wp-content/cache/comet-cache/htmlc/public/www-mas-deha-com-tr/3/1/5/a/b/54adc3e7e1ee83e51b08ac1ecf537a8c-compressor-part.css.5a68599e38a4d2.47022266.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/masdehacomtr/public_html/wp-content/plugins/comet-cache-pro/src/vendor/websharks/html-compressor/src/includes/classes/Core.php on line 784

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 365400 bytes written, possibly out of free disk space in /home/masdehacomtr/public_html/wp-content/plugins/comet-cache-pro/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 452

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/about-us/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/masdehacomtr/public_html/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/masdehacomtr/public_html/wp-content/plugins/comet-cache-pro/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:457 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Pro\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/functions.php(3720): ob_end_flush() #2 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(298): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/masdehacomtr/public_html/wp-includes/load.php(677): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/masdehacomtr/public_html/wp-content/plugins/comet-cache-pro/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 457